CRCW060327K0JNEAC
MFR.Part #
CRCW060327K0JNEAC
JLCPCB Part #
C1511822
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS