ERJ-U03F2052V
MFR.Part #
ERJ-U03F2052V
JLCPCB Part #
C3917212
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS