CRCW06031R10JNEAHP
MFR.Part #
CRCW06031R10JNEAHP
JLCPCB Part #
C4067045
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS