RN73H1JTTD1740A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1740A25
JLCPCB Part #
C4271463
Package
0603
Description
100mW 174Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS