CRCW060318R0JNEAHP
MFR.Part #
CRCW060318R0JNEAHP
JLCPCB Part #
C1880792
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 333mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS