SFR2500002701JA100
MFR.Part #
SFR2500002701JA100
JLCPCB Part #
C1382026
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 400mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS