ERJP03J432V
MFR.Part #
ERJP03J432V
JLCPCB Part #
C543162
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS