CRCW0603100KFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0603100KFKEAHP
JLCPCB Part #
C313647
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 333mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS