CRCW04024M99FKTD
MFR.Part #
CRCW04024M99FKTD
JLCPCB Part #
C3949957
Description
-55℃~+155℃ 4.99MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount