CRCW040248K7FKTD
MFR.Part #
CRCW040248K7FKTD
JLCPCB Part #
C6145143
Description
-55℃~+155℃ 48.7kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount