CRCW0402412RFKTD
MFR.Part #
CRCW0402412RFKTD
JLCPCB Part #
C4048618
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount