CRCW02012K20JNED
MFR.Part #
CRCW02012K20JNED
JLCPCB Part #
C3009098
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS