CPW1039R00JE143
MFR.Part #
CPW1039R00JE143
JLCPCB Part #
C1494157
Description
-65℃~+275℃ 10W 39Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS