CPR051R800KE31
MFR.Part #
CPR051R800KE31
JLCPCB Part #
C1430361
Description
-65℃~+275℃ 1.8Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS