CP00201K800KE66
MFR.Part #
CP00201K800KE66
JLCPCB Part #
C19333350
Description
-65℃~+225℃ 1.8kΩ 20W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS