CA000215R00KE66
MFR.Part #
CA000215R00KE66
JLCPCB Part #
C19518945
Description
-65℃~+275℃ 15Ω 2W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS