CP00151K600JE66
MFR.Part #
CP00151K600JE66
JLCPCB Part #
C19285285
Description
-65℃~+225℃ 1.6kΩ 15W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS