CP0010510R0JE66
MFR.Part #
CP0010510R0JE66
JLCPCB Part #
C19600442
Description
-65℃~+225℃ 10W 510Ω Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS