CP00103R000JE663
MFR.Part #
CP00103R000JE663
JLCPCB Part #
C1403201
Description
-65℃~+275℃ 10W 3Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS