CP0007R6800KE143
MFR.Part #
CP0007R6800KE143
JLCPCB Part #
C3362839
Description
-65℃~+275℃ 680mΩ 7W Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS