CP00073K300JE66
MFR.Part #
CP00073K300JE66
JLCPCB Part #
C19451850
Description
-65℃~+225℃ 3.3kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS