Y14533K34000V9L
MFR.Part #
Y14533K34000V9L
JLCPCB Part #
C1485406
Description
-55℃~+125℃ 3.34kΩ 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS