CP000550R00KE143
MFR.Part #
CP000550R00KE143
JLCPCB Part #
C1480874
Description
-65℃~+275℃ 50Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS