CP00038R200KE66
MFR.Part #
CP00038R200KE66
JLCPCB Part #
C19450867
Description
-65℃~+275℃ 3W 8.2Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS