CP00032R000JE66
MFR.Part #
CP00032R000JE66
JLCPCB Part #
C19277022
Description
-65℃~+275℃ 2Ω 3W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS