CMF60400R00BEBF
MFR.Part #
CMF60400R00BEBF
JLCPCB Part #
C1405236
Description
-55℃~+175℃ 1W 400Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors