CMF6020K000BEBF
MFR.Part #
CMF6020K000BEBF
JLCPCB Part #
C1420571
Description
-55℃~+175℃ 1W 20kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors