CMF601K2700FKEK64
MFR.Part #
CMF601K2700FKEK64
JLCPCB Part #
C1407687
Description
-55℃~+175℃ 1.27kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS