CMF60158R00FHBF70
MFR.Part #
CMF60158R00FHBF70
JLCPCB Part #
C1423693
Description
-55℃~+175℃ 158Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors