CMF5595K300BEBF
MFR.Part #
CMF5595K300BEBF
JLCPCB Part #
C1420689
Description
-55℃~+175℃ 500mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors