CMF555K5600BHEK
MFR.Part #
CMF555K5600BHEK
JLCPCB Part #
C1425160
Description
-55℃~+175℃ 5.56kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS