CMF55229K00BHBF
MFR.Part #
CMF55229K00BHBF
JLCPCB Part #
C1419298
Description
-55℃~+175℃ 229kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors