CMF55226K00BHBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF55226K00BHBF
JLCPCB Part #
C1419508
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 226kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors