CMF5515M000GNR6
MFR.Part #
CMF5515M000GNR6
JLCPCB Part #
C1790522
Description
-55℃~+175℃ 15MΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors