CA405515R00JR05
MFR.Part #
CA405515R00JR05
JLCPCB Part #
C1822477
Package
Plugin,D3.6xL16.4mm
Description
-65℃~+275℃ 15Ω 2.2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL16.4mm Through Hole Resistors