BZX84C47-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C47-E3-08
JLCPCB Part #
C3737668
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 170Ω 300mW 375Ω 44.65V~49.35V 47V 50nA@32.9V ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS