BZX384B9V1-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384B9V1-G3-18
JLCPCB Part #
C7093741
Description
1 Independent 15Ω 200mW 40Ω 500nA@6V 8.92V~9.28V 9.1V ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS