BZG05B56-M3-18
MFR.Part #
BZG05B56-M3-18
JLCPCB Part #
C5605014
Description
1 Independent 1.25W 120Ω 2kΩ 500nA@43V 54.88V~57.12V 56V ±2% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS