BZG04-36-M3-08
MFR.Part #
BZG04-36-M3-08
JLCPCB Part #
C5565806
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 43V 5uA@36V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS