BZD27C10P-M3-08
MFR.Part #
BZD27C10P-M3-08
JLCPCB Part #
C7092947
Description
1 Independent 10V 4Ω 7uA@7.5V 800mW 9.4V~10.6V DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS