BFC247946474
MFR.Part #
BFC247946474
JLCPCB Part #
C3805839
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 470nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS