BFC241874304
MFR.Part #
BFC241874304
JLCPCB Part #
C3786078
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 25V、250V 430nF ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS