BFC241774304
MFR.Part #
BFC241774304
JLCPCB Part #
C3808110
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 430nF 63V、160V ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS