BFC238504392
MFR.Part #
BFC238504392
JLCPCB Part #
C3792240
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 3.9nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS