BFC238361473
MFR.Part #
BFC238361473
JLCPCB Part #
C3808369
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 47nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS