BFC238310474
MFR.Part #
BFC238310474
JLCPCB Part #
C3788263
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 470nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS