BFC238354563
MFR.Part #
BFC238354563
JLCPCB Part #
C3792412
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 550V、1.6kV 56nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS