TNPU12062K40AZEN00
MFR.Part #
TNPU12062K40AZEN00
JLCPCB Part #
C4210163
Description
-55℃~+125℃ 2.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS