RNC60H1740BSRE8201
MFR.Part #
RNC60H1740BSRE8201
JLCPCB Part #
C3386161
Description
-65℃~+175℃ 174Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors