BFC238312274
MFR.Part #
BFC238312274
JLCPCB Part #
C3794150
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 270nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS